grilis.net

Lietuvos barbekiu kepėjų asociacija

Pranešimai

Sveikiname Baltijos šalių žuvies BBQ čempionato laimėtojus!

Mielieji,

norime pasveikinti Baltijos šalių žuvies BBQ čempionato Halinos Bovševič taurei laimėti nugalėtojus – tikrai konkurencingai dumas rūko net 9 komandų zonose, čia varžėsi vyrai ir moterys iš Lietuvos, Latvijos, Ukrainos. “Taškas į tašką” kovoje teisėjams buvo sunku išrinkti geriausius, kadangi stintos, skumbrės, krevetės ir žuvienė buvo paruoštos tikrų griliaus profesionalų – net ir pirmą kartą čempionate dalyvavusi komanda įrodė, jog yra verti nugalėtojų pakylos!

Festivalio “Palangos stinta 2024”metu Lietuvos barbekiu asociacijos nariai bei visi grilio entuziastai turėjo progą ir smagiai pabendrauti su seniai matytais bičiuliais ir kolegomis bei paskanauti šios šventės akcento – šviežios stintos. 

Baltijos šalių žuvies BBQ čempionato Halinos Bovševič taurei laimėti nugalėtojams įteikti rėmėjų prizai, kuriems nuoširdžiai dėkojame prisidėjus prie sklandaus čempionato organizavimo. 

Palanga kaip visada mus priėmė svetingai, tad ateinančiais metais tikimės dar gausesnio dalyvių būrio ir jūsų palaikymo. Būkime vieningi!

Taip pat kviečiame Lietuvos barbekių kepėjų asociacijos veiklą sekti oficialioje facebook paskyroje:

https://www.facebook.com/Lietuvosbarbekiukepejuasociacija

16-tasis atviras Lietuvos grilio ir barbekiu čempionatas

2019-09-27 – 2019-09-29
Druskininkai

https://www.facebook.com/events/2477778279123721/

Jau šesioliktąjį kartą „Lietuvos Barbekiu kepėjų asociacija“ kviečia visus į grilio ir barbekiu kepimo čempionatą!

Žiūrovus leisime į čempionato ringus ir turėsite progą ragauti konkursinių patiekalų!

Primename, kad renginys yra NEMOKAMAS, todėl kviečiame visus ir didelius ir mažus ir prijaučiančius ir profesionalus! Ateik ir palaikyk savo favoritus!

Šventės

Artėja kalėdos, artėja įmonių šventės, eglučių įžiebimai, mes irgi, galime nudžiuginti maisto skulptūromis, skruzdėlyno eglė, senis besmegenis iš keksiukų arba spurgų, karamelizuoti obuoliai su medumi ir graikiškais riešutais, pasidaliname foto iš praeitų metų švenčių, jeigu sudomins, mes galime jūsų šventę, padaryti įdomesnę.

Sveikinimai kadagio uogų komandai

Sveikinimai kadagio uogų komandai su šauniu pasirodymu pasaulio barbekiu čempionate 19 vieta iš 91 komandos.

World BBQ pasauliniame Čempionate Lietuvos „Kadagio uogos“ komandos laimėjimai: bendra 19 vieta . „Kadagio uogų“ komandos rungčių rezultatai : žuvis 50 , vištiena 15, desertas 13, šonkauliai 22, puled pork 24, jautiena 38, vegetariškas 48, namu darbas 43, 19 vieta iš 91 komandų.

Pasaulio barbekiu čempionatą Airijoje

Spalio 14d. dvi komandos vyksta i pasaulio barbekiu čempionatą Airijoje, keletas akimirkų iš palydėtuvių, palinkėkime sėkmės

« 5 »