Sveikiname Baltijos šalių žuvies BBQ čempionato laimėtojus!

Mielieji,

norime pasveikinti Baltijos šalių žuvies BBQ čempionato Halinos Bovševič taurei laimėti nugalėtojus – tikrai konkurencingai dumas rūko net 9 komandų zonose, čia varžėsi vyrai ir moterys iš Lietuvos, Latvijos, Ukrainos. “Taškas į tašką” kovoje teisėjams buvo sunku išrinkti geriausius, kadangi stintos, skumbrės, krevetės ir žuvienė buvo paruoštos tikrų griliaus profesionalų – net ir pirmą kartą čempionate dalyvavusi komanda įrodė, jog yra verti nugalėtojų pakylos!

Festivalio “Palangos stinta 2024”metu Lietuvos barbekiu asociacijos nariai bei visi grilio entuziastai turėjo progą ir smagiai pabendrauti su seniai matytais bičiuliais ir kolegomis bei paskanauti šios šventės akcento – šviežios stintos. 

Baltijos šalių žuvies BBQ čempionato Halinos Bovševič taurei laimėti nugalėtojams įteikti rėmėjų prizai, kuriems nuoširdžiai dėkojame prisidėjus prie sklandaus čempionato organizavimo. 

Palanga kaip visada mus priėmė svetingai, tad ateinančiais metais tikimės dar gausesnio dalyvių būrio ir jūsų palaikymo. Būkime vieningi!

Taip pat kviečiame Lietuvos barbekių kepėjų asociacijos veiklą sekti oficialioje facebook paskyroje:

https://www.facebook.com/Lietuvosbarbekiukepejuasociacija