Informacija rėmėjams

Lietuvos barbekiu kepėjų asociacija kviečia prisijungti prie jos veiklos

Kadangi Jūsų įmonė dirba restoranų verslo ir pramogų srityje, Jūsų indėlis į LBKA veiklą ne tik pastūmėtų darbuotojus į aukštesnį profesionalumo lygmenį, bet ir atneštų apčiuopiamos naudos Jums, populiarinant ir parduodant Jūsų prekes, paslaugas ir produktus.

LBKA Jums siūlo:

 1. Jūsų įmonės logotipą skelbti oficialioje LBKA svetainėje (https://www.grilis.net).
 2. Jūsų produktus naudoti renginių metu (arba derinti juos prie rengiamų rungčių, pasirodymų ir pan.).
 3. Renginių metu iškabinti Jūsų reklaminę atributiką (vėliavą, plakatą ir pan.) bei minėti Jūsų vardą, suteikti galimybę pristatyti produktus.
 4. Savo darbe ir renginiuose asociacijos nariams rekomenduoti rinktis partnerių produktus.

Asociacijos partneris gali naudotis LBKA ženklu ir skelbti savo, kaip asociacijos rėmėjo, statusą.

Asociacijos tikslai

– vienyti aktyviausius Lietuvos virėjus ir suteikti jiems galimybę tobulinti žinias, įgūdžius bei siekti gerų rezultatų Lietuvos ir tarptautiniuose renginiuose;
– visapusiškai reklamuoti Asociacijos narių teikiamas paslaugas ir gaminamą produkciją;
– koordinuoti ir vykdyti jos narių pavestus uždavinius, savo veikla atstovauti jų interesams valstybinėse įstaigose bei tarptautinėse organizacijose;
– teikti metodinę pagalbą Asociacijos nariams, plėsti ryšius su giminingomis šalies ir kitų valstybių organizacijomis;

-siekti, kad geri ir perspektyvūs Lietuvos virėjai liktų Lietuvoje, padėti jiems sukurti geras darbo sąlygas ir užmokestį pagal asociacijoje įgyjamą kvalifikaciją;

– bendradarbiauti su partneriais, populiarinančiais maisto ant ugnies gaminimo kultūrą, skatinti jų produkcijos lojalumą renginiuose;

– rengti čempionatus, dalyvauti miesto šventėse, organizuoti partnerių produktų pristatymus/degustacijas ir pan.

LBKA 2015 m. planas

Dalyvavimas renginiuose

LBKA nariai dalyvauja įvairiuose Lietuvos įmonių bei privačių asmenų renginiuose bei atstovauja šaliai Europos, pasaulio čempionatuose ir renginiuose.

Pasaulines BBQ tendencijas sėkmingai pritaikome Lietuvoje. Pavyzdžiui, šiuo metu ir madinga, ir privalu konkursuose kepti ne atskiras dalis, bet visą gyvūną: veršį, paršą, ėriuką ir t. t. Įvairiuose renginiuose tai tampa puikiu žiūrovų traukos centru: yra ir ką pamatyti, ir paskanauti.

Jau surengti 9 atviri Lietuvos čempionatai, šiemet vyks 10-asis. Ne vienerius metus rengiame grilio kepėjų varžytuves Kaziuko mugėje Vilniuje, miesto šventėse Druskininkuose, Marijampolėje, Šiauliuose, Kaišiadoryse (šiais metais bus kepama didžiausia vištienos petukų „Tulpė“), parasparnių čempionate Trakuose.

Neretai grilio meistrai gelbėja masiniuose renginiuose, t. y. tuose, kuriuose reikia aptarnauti didelį kiekį žmonių, pavyzdžiui:

 • 2011 m. Klaipėdoje vyko „Harley-Davidson“ baikerių suvažiavimas. Į jį iš įvairių Europos šalių savo plieniniais žirgais atvažiavo apie 6 tūkst. motociklininkų; iškeptas įspūdingas veršis;
 • 2014 m. „Borjomi“ piknikas (apie 1000 žmonių); šiais metais taip pat planuojame „Borjomi“ pikniką ir masinę šeimos šventę su kepsninėmis;
 • 2014 m. „Volvo“ renginys (apie 500 žmonių);
 • 2015 m. „Hercules tropy“ Vilniuje (52 įmonių atstovai, apie 1000 žmonių);
 • liaudiškos šventės Rumšiškėse(Užgavėnės, Joninės), festivaliai „Panemunės žiedai“,“ Roko naktys“, „Tamsta“, „Bliuzo naktys“ ir pan.

Prieš grilio sezono atidarymą rengiame BBQ degustacijas Lietuvos prekybos centruose:

 • 2013 m. p/c „Maxima“;
 • 2014 m. „Rimi“;

2015 m. IKI (didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje per dvi savaites 16 grilio meistrų surengė 32 degustacijas).

Dalyvavimas tarptautiniuose renginiuose

2005 m. pasaulio BBQ čempionatas Vengrijoje. 8 vieta kiaulienos kepimo rungtyje

2006 m. pasaulio BBQ čempionatas Lenkijoje

2011 m. pasaulio BBQ čempionatas Vokietijoje

2012 m. Europos BBQ čempionatas Belgijoje

2012 m. Kiaulių kepimo varžytuvės Estijoje. 1 vieta kumpio kepimo rungtyje

2013 m. pasaulio BBQ čempionatas Maroke. 4 vieta deserto kepimo rungtyje

2014 m. Europos BBQ čempionatas Lenkijoje. 2 vieta jautienos kepimo rungtyje

2015 m. pasaulio BBQ čempionatas Švedijoje. 7 vieta jautienos (komanda „Kadagio uogos“) ir 6 vieta kiaulienos mentės (komanda „The Spirit of Smoke Team“) kepimo rungtyse.

Rekordai

2007 m. gegužės 26 d. Druskininkuose iškeptas 48 m ilgio šašlykas.

2009 m. Druskininkuose iškeptas rekordinis 350 kg limuzinų veislės jautukas ir didžiausias pyragas.

2013 m. Vilniuje, Tautų mugėje, pasiektas Lietuvos rekordas –  vienu metu iškeptas didžiausias kiekis meksikietiškų buritų. 4 m skersmens ir 2,8  m aukščio plačiakraštė skrybėlė – sombreras – svėrė 364 kg.

2014 m. kovo 8-ąją Vilniuje, Kaziuko mugėje, iškepta 3 m aukščio, daugiau kaip 1,5 m skersmens, 250 kg svorio „Tulpė“, kurią sudarė daugiau nei 5000 vištienos sparnelių petelių „Tulpė“.

2014 m. balandį pastatytas 3 m aukščio ir 85 kg svorio šokoladinių ir vanilinių keksiukų velykinis kiaušinis

2014 m. gruodį Vilniuje Akropolyje pasiektas rekordas paminėtas Lietuvos rekordų knygoje! Daugiausia keksų – 5 tūkst. – iškepta ir susmaigstyta į 2 m aukščio, 1 m koto skersmens, 2 m kepurės skersmens baravyko pavidalo stovą!

Aukso medalis

Ne pirmus metus LBKA kartu su „Krekenavos agrofirma“ grilio sezonui paruošia „Grilio čempionų“ serijos produktus pagal mūsų čempionų patarimus. Šie gaminiai ne tik pažymėti čempiono nuotrauka, rekomendacija, patarimais, bet ir jo parašu. 2014 m. parodoje „Agrobalt“ ši serija iškovojo aukso medalį.

Kviečiame pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.  Atsisiųsti sutartį