GRILIS LOKOMOTYVAS

GRILIS LOKOMOTYVAS

Paskutiniuoju laiku grilis tapo labai madingas. Taigi patogu turėti universalų įrenginį. Mums malonu pristatyti naujovę – grilį tipo „Lokomotyvas“. Jau eilę mėnesių mūsų specialistų kolektyvas kūrė įrenginį kuris galėtų įgyvendinti visas Jūsų kulinarines fantazijas.
Viename įrenginyje Jūs turėsite grilį ir rūkyklą. Įrenginys užtikrina aukščiausią gaminamų patiekalų kokybę visais metų laikais.

Pristatome trijų dydžių universalius grilius – rūkyklas

„Senator“ – Didesniems restoranams
„Duke“ – Vidutinio dydžio barui
„Hussar“ – Individualiam naudotojui arba nedidelei užeigai

 

 

 

 

 

Skrupulingai ir nuodugniai apgalvota konstrukcija

Lokomotyvo schema

Grilis ir rūkykla turi reguliuojamus dūmų ir oro traukos kanalus. Kepama karštu oru ir todėl riebalai nelaša ant žarijų ir ugnies bei visiškai išvengiama kenksmingų junginių ir nemalonių kvapų turinčių didžiulę įtaką patiekalo kokybei. Įrenginys buvo kuriamas taip, kad savo išvaizda panašėtų į lokomotyvą, būtų funkcionalus ir tuo pačiu labai dekoratyvus.

Kaminas yra skirtas patiekalų rūkymui.
Dalis kurioje lokomotyve yra garo katilai skirta grilio kepimui.
Pakura.

Plati ir ilga kepimo vieta su termometru leidžia tiksliai ir užtikrintai valdyti temperatūrą todėl patiekalai neperkepa, lieka sultingi, nepraranda skonio ir spalvos, galima iškepti didesnius mėsos gabalėlius, ką sunku pasiekti kituose griliuose.
Kepant gerą grilį didžiulę įtaką turi tinkama mediena. Dažniausiai tam naudojami lapuočiai. Lapuočių mediena leidžia išgauti ruošiamų patiekalų nepakartojamą skonį ir aromatą.