Troll 700® – daugiau nei grilis

Su Troll 700® nieko nėra neįmanomo: lengvai paruošite net ir tokius egzotiškus patiekalus, kaip paelija ar tortilija. Pasitelkus Troll 700® įmanoma viskas: kepti ir virti, troškinti, rūkyti žuvį ar mėsą. Paprastą maisto gaminimą jo dėka paversite kulinariniu nuotykiu gryname ore, tuo suteikdami daug džiaugsmo namiškiams ir Jūsų svečiams. Tobula šio grilio konstrukcija įgalina parinkti kiekvieno patiekalo ruošimui tinkamiausią temperatūrą – patogu  keisti tiek ardelio, tiek grotelių ar keptuvės padėtį,  reguliuoti oro trauką.

Grilis "Troll 700"

Kepimo groteles sudarantys elementai yra V raidės pavidalo: kepant riebesnę mėsą jos dedamos grioveliais į viršų, kad riebalai nevarvėtų ant žarijų ir neužsidegtų; kepant neriebią mėsą arba žuvį, grotelės apverčiamos kita puse. Ant aklinosios grotelių dalies ne tik ilgai neatauš jau paruošti patiekalai – ji idealiai tinka daržovėms ir vaisiams bei jūros gėrybėms apkepti.
Troll 700® ne tik suteiks neribotą laisvę Jūsų kulinarinei fantazijai. Jis sušildys Jus ir Jūsų svečius, kai vakaro vėsa tampa nemaloni, o skirstytis dar taip nesinori… Per keletą minučių grilį paversite puikia terasos krosnele, skleidžiančia malonią šilumą.  Jei turite sodybą ar sodo namelį, žiemą, atvažiavę paslidinėti ar pažvejoti, galėsite naudoti  Troll 700® patalpai apšildyti. Tai itin paprasta padaryti, įsigijus papildomą rūkymo įrangą: tereikės  prailginti iš jos išeinantį dūmtraukį.
Šis grilis pagamintas iš aukščiausios kokybės ketaus ir padengtas specialia karščiui atsparia emale.Tinkamai prižiūrimas, jis tarnaus Jums daugelį metų. Dėl palyginti didelio svorio yra stabilesnis nei kiti griliai, tačiau , pritvirtinus komplekte esančius ratukus jį nesunku perstumti į kitą vietą. Troll 700® saugesnis, nei įprasti griliai: kepimo grotelės yra optimaliame saugiam darbui aukštyje; žarijos ir pelenai byra į grilio vidų, todėl negali nieko uždegti; kepant grilio šonai stipriai neįkaista, todėl nėra pavojaus nusideginti – tai itin svarbu, kai tarp svečių yra mažų vaikų.

Troll 700

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *