Partneriams

Narystės nauda

 1. Galimybė naudotis visos asociacijos sukurtomis, gautomis ir turimomis lengvatomis, nuolaidomis, materialinėmis bei intelektualinėmis vertybėmis ir galimybėmis.
 2. Galimybė dalyvauti LBKA ir partnerių, rėmėjų ar pan. rengiamuose seminaruose, ekskursijose, apmokymuose ir pan.
 3. Nario, kaip geresnio, labiau kvalifikuoto specialisto populiarinimas ir reklamavimas tarp restoranų vadovų bei savininkų (renginiai, leidiniai, internetas, gyvas bendravimas ir rekomendacijos, oficialus statusas).
 4. Pirmenybė ir/ar lengvatos norint dalyvauti LBKA rengiamuose ar kuruojamuose Lietuvos čempionatuose.
 5. Galimybė dalyvauti tarptautiniuose čempionatuose.
 6. Galimybė gauti darbo pasiūlymus.
 7. Balso teisė visuotinio narių susirinkimo metu, priimant asociacijai ir jos nariams svarbius sprendimus.

Pagrindinės nario prievolės

 1. Tvarkingai mokėti nario mokestį.
 2. Dalyvauti asociacijos visuotiniuose narių susirinkimuose bei renginiuose.
 3. Gerbti ir atstovauti asociacijos interesus, tikslus, rėmėjus ir narius. Būti sąžiningu, oriu, teisingu asociacijos, jos narių, rėmėjų ir partnerių atžvilgiu.
 4. Vykdyti asociacijos pavestas užduotis, laikytis asociacijos įstatų bei priimtu taisyklių.

Bendrieji LBKA tikslai ir veiklos kryptys

 1. Suvienyti aktyviausius Lietuvos virėjus ir suteikti jiems galimybes tobulinti žinias, įgūdžius bei siekti gerų rezultatų Lietuvos, tarptautiniuose ir pasaulio lygio renginiuose.
 2. Rėmėjų reklamavimas renginių ir kasdienėmis sąlygomis pagal suderintas formas (plakatai ir vėliavos renginiuose, internete, spaudoje, ant marškinėlių ir kt.). Lojalumo rėmėjams skatinimas.
 3. Kvalifikacijų kėlimas, kompetencijų auginimas, seminarai, kursai, stažuotės, apmokymai, vidiniai teorijos ir praktikos testai, planuojama mokykla prie asociacijos ir kt. (taip pat bus kviečiami ekspertai, teisėjai ir autoritetai, vyksime į importuotojų ar gamintojų organizuojamas keliones, tarptautines parodas ir pan.).
 4. Viešosios nuomonės ir įvaizdžio formavimas nukreiptas į restoranų savininkus bei vadovus (straipsnių, interviu, konsultacinių straipsnių pagalba, pranešimų spaudai pagalba ir kt.).
 5. Čempionatai, konkursai, draugiški susitikimai, šou-pasirodymai ir pan. Renginiai įvairaus sudėtingumo ir apimties. PR ir įvaizdžio formavimas nukreiptas į vartotojus.
 6. Produktų pristatymai, prezentacijos, akli ragavimai ir degustacijos (asociacijos nariai, ekspertai, nepriklausomi technologai arba priklausomi technologai).
 7. Veikla, nukreipta į gerų/perspektyvių virėjų išlaikymą Lietuvoje – sudarant kuo geresnes darbo sąlygas ir užmokestį pagal asociacijoje/asociacijos organizuojamos veiklos įgyjamą kvalifikaciją.
 8. Veikla, nukreipta į asociacijos narių gerovę ir problemų sprendimą.
 9. Nuolaidos, lengvatos produktams, paslaugoms ir t.t.

Comments (2)

 1. Vytautas

  Laba diena,noreciau istoti i jusu rata. Koks yra mokescio dydis,ka daugiau tureciau padaryti,norint istoti?

  Reply
  1. grilis (Post author)

   Sveiki,

   reiktų kreiptis į Aurelijų Bagočiūną 861625811 arba el. paštu aurelijus.bagociunas@gmail.com

   Reply

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *