10-ąjį grilio sezoną vainikuos Lietuvos čempionatas

Lietuvos barbekiu kepėjų asociacija (LBKA) kviečia dalyvauti 10-ajame ATVIRAME LIETUVOS GRILIO ČEMPIONATE, kuris vyks 2015 m. rugsėjo 18-19 d. Vilniuje (Lukiškių a.).

Penktadienį, rugsėjo 18 d., savo meistriškumą ir išradingumą galės parodyti komandų kapitonai, o kitą dieną varžysis komandos.

Svarbi žinia rekordų mėgėjams: šeštadienį, rugsėjo 19 d., bus kepamas rekordinis vištienos šašlykas, kurį vėliau, kai rekordų knyga „Faktum“ užfiksuos, visi šventės dalyviai galės ragauti!

Kapitonų rungtyje komandų lyderiai keps savo firminį patiekalą, kuris, jų nuomone, labiausiai atitinka barbekiu idėją. Profesionali teisėjų komanda išrinks geriausiai pasirodžiusį kapitoną, kuris bus apdovanotas vertingu rėmėjų prizu ir diplomu.

O komandos varžysis penkiose rungtyse, t. y. ant žarijų gamins penkis patiekalus:

1 patiekalas: žuvis.

2 patiekalas: višta (visa) + garnyras.

3 patiekalas: kiaulienos šonkauliai.

4 patiekalas: jautiena + garnyras.

5 patiekalas: grilio desertas (laisva forma).

Profesionalūs teisėjai išrinks kiekvienos rungties nugalėtojų komandą, kuriai atiteks rėmėjų prizai ir diplomai.

O bendroje įskaitoje, suskaičiavus visų rungčių balus, bus renkama geriausia atvirojo Lietuvos BBQ čempionato komanda. Pirmųjų trijų vietų nugalėtojos bus apdovanotos piniginiais ir rėmėjų prizais bei taurėmis.

Kiekvienoje komandoje gali būti ne mažiau kaip 3 ir ne daugiau kaip 5 žmonės, o sirgalių skaičius – neribojamas. Kviečiame registruotis iki rugsėjo 10 dienos.

Komanda laikoma užregistruota, jei iki rugsėjo 10 d. e. paštu (Aurelijus.Bagociunas@gmail.com) atsiunčia užpildytą registracijos formą (ją rasite žemiau) ir sumoka 50 eurų starto mokestį.

Daugiau informacijos: tel. +370 616 25811, www.grilis.net ar feisbuko paskyroje https://www.facebook.com/lbka.wbqa?fref=ts

Čempionato dokumentai:

Programa čia

Planas čia

Nuostatai čia

Registracijos forma čia

DOCUMENTATION (EN):

RULES AND REGULATIONS

PRELIMINARY PROGRAM

TEAM REGISTRATION FORM

Darykime žmones laimingus, kepkime barbekiu ir susiraskime draugų visame pasaulyje!

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *